כל מי שמעורב בפרויקטים של נדל"ן, יודע שבתקופת הבנייה חייבים לגדר את המתחם, כדי לשמור על כל הציוד שנמצא בפנים, ובעיקר, כדי למנוע מאנשים שאינם אנשי מקצוע להסתנן פנימה ולסכן את עצמם.

אבל איזו גדר בדיוק כדאי להציב סביב פרויקט הבנייה? הגדר העדכנית ביותר היא גדר הרשת, שמאופיינת במראה קליל ואסטטי, אינה חוסמת את טווח הראיה ובנוסף היא חזקה מאד מכיוון שחומר הגלם שלה הוא פלדה.

גדרות רשת גם אידיאליות לכל שלבי הבנייה, והצורך הפרסומי הנדרש: שלטים אינפורמטיביים המפרטים אודות הקבלן ואנשי המקצוע, פרסומים יפים ואסתטיים המציגים דירה לדוגמא , מספר יחידות הדיור שנותרו, מבצעים שונים שעורך הקבלן וכן הלאה.

גדר רשת אוסטרלית מבוטנת

ישנם כמה סוגים של גדרות, שניתן להציב סביב הפרויקט. בין היתר ניתן למצוא גם  גדר רשת אוסטרלית מבוטנת, ששואלת את שמה מגדרות המרעה האוסטרליות, השומרות מפני כניסה של בעלי חיים מזיקים לשטחי מרעה.

הגדרות האלה יעילות מאד, קלות להרכבה והמחיר שלהן זול מגדרות אחרות. בארץ משתמשים בהן גם כגדרות לתיחום שטחים גדולים, פרויקטים נדל"ניים, שטחים חקלאיים ועוד.

גדר רשת זמנית

גדר רשת זמנית היא גדר, שלקוחות יכולים להתקין בעצמם, ואינם זקוקים לעזרה של אנשי מקצוע.

מדובר ביחידה אחת גדולה שאפשר להציב בקלות ובמחיר משתלם למדי. אין צורך לחבר אותה באופן מיוחד, כי היא מתחברת לסטנדים קיימים, ולמרות שהיא מוגדרת כזמנית היא למעשה מאד חזקה ועמידה.

אם אתם צריכים גדר באופן זמני, אתם בהחלט יכולים להיעזר בגדר כזו, שמגיעה כבר עם כל החלקים ותוכלו להציב אותה בקלות ולבד. 

איפה כדאי לרכוש גדר רשת?

בין אם אתם נמצאים בשטח או לא, גדר רשת תשמור על הנכס שלכם, כדי שלא יסתננו אליו, כדי שלא יגנבו מכם וכדי שלא ישחיתו לכם את הרכוש.

במיוחד במקרים של אתרי בנייה, הגדר צריכה להיות מחסום רציני וחד משמעי, בכדי שאנשים לא ייכנסו ללא אישור וללא הכנה והגנה מתאימה. לכן, הקפידו לרכוש את גדרות הרשת שלכם רק בחברת גידור אמינה, מנוסה ומקצועית, שתתאים לכם את הגדר לצרכים שלכם.