הדבקה על גדרות

פרסומות קופצות בכל מקום, בעיתון, באינטרנט, בנייד, באפליקציות השונות. למעשה, אנו כבר חוסמים אותן בראש שלנו, מסווגים אותן כמציקות ומפריעות לנו בדרך לתוכן שבאמת חיפשנו לראות. לא כך הוא הפרסום על גבי גדרות. מדובר בפרסום סטטי, על שטחים רחבים וקבועים, שאנשים רואים בדרך כלל כשהם חולפים על פניהם בדרך לעבודה או בחזרה הביתה. הדבקה על גדרות היא שיטת פרסום שאינו מזנק ומאלץ אותך לצפות בו, וזה מה שהופך אותו אוטומטית לידידותי, לכזה שאתה לא צריך לחסום או להתעצבן בגללו.

הדבקת שלטים על גדרות

במדינה שבה שטחים נרחבים מאד הם אתרי בנייה, חשוב מאד לבלוט על ידי הדבקת שלטים על גבי גדרות. כמובן, השלטים חייבים להיראות בולטים, אסתטיים ומאד ממוקדים, כדי שגם אם מישהו יעבור עם הרכב במהירות ליד הגדר, הוא יצליח לראות ולקלוט באיזה פרויקט מדובר, כמה דירות עוד נשארו בפרויקט, וכמובן, דרכי התקשרות מדויקות.

הדבקת פרסום על גדרות

שיטת פרסום יעילה במיוחד היא, הדבקת שלטים על גדרות במיקומים שקשורים למוצר אותו אנו מפרסמים. למשל, רשתות של ריהוט יעשו בחוכמה, אם יפרסמו על גדרות המקיפים אתרי בנייה, מתוך מחשבה שמי שיקנה דירה יצטרך גם לרהט אותה. באותה מידה, כך גם חברות כבלים, חברות מזרונים, חברות מוצרי חשמל ועוד יכולים למצוא יעילות רבה בהדבקת שלטים על גדרות המקיפים בנייני מגורים בבניה או אפילו בשיפוץ של תמ"א.

איך בוחרים חברת גידור לאתרי בנייה?

הרעיון בפרויקטים גדולים של בנייה או של שיפוץ בניינים, שרוב השיווק יתבצע מעצמו באמצעות השלטים והפרסום על גבי הגדרות. לצורך כך, הביערה בחברת הגידור היא קריטית: אם תבחרו בחברה נטולת ניסיון, אתם תאבדו מומנטום חשוב ביותר, ותיאלצו לעבוד כפול כדי למכור את הדירות, לספק מידע ועוד. חברת גידור איכותית ובעלת ניסיון יודעת לנווט את הלקוח לפי הדרישות שלו, להסביר לו מה הוא בעצם צריך (לא מובן מאליו שקבלן מהרצליה, שבונה באשדוד, יידע בדיוק מה הזווית הכי טובה להציב שלט, מה לכתוב בו וכן הלאה).